Sivaslokantaları Rehberi
Sivas D-Life Apart
Firma Ekle
İçeriği Paylaşın Butonu

Sık Sorulan Sorular

SivasLokantalari.Com’ u Soru ve Cevaplarla Tanıyın…
 
 SivasLokantalari.Com Nedir?           
 
SivasLokantalari.Com Sivas Merkez, Mahalle ve İlçelerinde hizmet veren lokantaları, kafeleri, yiyecek içecek salonlarını, internet ortamında tanıtmak ve en çok ziyaret edilen sivaslokantalari.com sitemiz üzerinden bulunurluğunu sağlamak ve kayıtlı firmaların iş hacmini artırmak.
 
SivasLokantalari.Com'un Amacı Nedir?
 
Amacımız birçok il ve ilçede benzer yapıya sahip örnekleri bulunan firma rehber gibi arayan ve aranan arasında köprü kurmak, firmaların internet üzerinden kolay bulunabilmesini ve kendini tanıtabilmesini sağlamak, en ekonomik tanıtım ve reklam aracı olan internetin firmanız ve il-ilçe halkımız için faydalı olması adına uygun altyapı ve imkanları sunmaktır.
 
SivasLokantalari.Com'da yer almak için ne yapmak gerekir?
 
Kayıtlı firmalar arasında yer almak için SivasLokantalari.Com site temsilcisi işyerinizi ziyarette bulunacaktır. Dilerseniz bizimle iletişime geçerek yetkilimizin size hemen ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Veya sitemiz üzerinde bulunan “Firma Ekle” butonunu tıklayarak firmanızı kaydedebilir, firmanızın kayıtlarımızda hemen aktif hale gelmesini sağlayabilirsiniz. 
 

Üyelik Şartları ve Ayrıntıları Nedir?

SivasLokantalari.Com'da 2 çeşit üyelik sistemi bulunmaktadır; Üyelik ve Sektör Sponsor ü Üyelik.
Üyelik: 
İletişim bilgileri,
Kısa firma tanıtım yazısı
Firma logo, kartvizit veya resminden oluşur.
 
Sektör Sponsor Üyelik ise tamamen Dikkat çekicidir detaylıdır:
İletişim bilgileri
internet sitesi adresi
Mail adresi
5 adet firma resmi
4 det iletişim numarası
Detaylı firma bilgisi
Firma logo, kartvizit
Sektör Banner kaydı
 
Arama Motorlarında Gözükecek miyim?
 
Web sitemiz arama motorlarına uygun bir şekilde yapılandırılmıştır. Eklenen firmalar çok kısa bir süre içinde google vb. arama sitelerinde görüntülenmektedir.
 
SivasLokantalari.Com’ un Hedefi Nedir?
 
Oluşturduğumuz bu web sitesiyle ilimizin en işlevsel Lokanta ve Kafe Rehberi olmak, gerek üye firmalar gerek il ve ilçe halkımız için en iyi hizmeti ve altyapıyı sunmaktır.
SivasLokantalari.Com hedeflerine ulaşmak adına her türlü teknik altyapıyı oluşturmayı, tanıtım ve reklam adına gereken her türlü faaliyeti yapmayı taahhüt eder.
 
SivasLokantalari.Com Sadece Lokanta Rehberi midir?
 
Öncelikli faaliyet alanımız Lokantalardır. Fakat web sitemizde; kafeler, çorbacılar, çiğ köfte salonları, ızgara salonları, kahvaltı salonları, pide salonları, etli ekmek, fırıncılar, yöresel ev yemekleri, mantı, dolma, sarma, dürümcüler, fast food, pizzacılar, ara öğün yiyecek, içecek salonları, mekanlar, otel lokantaları, otel mutfağı, türk lokantası,  gibi birçok yiyecek ve içecek esnaflarımıza hizmet etmeye önem veriyoruz.
Kurumsal
Bilgi
Gizlilik ve Kullanım
Bizi Takip Edin
Copyright © 2015-2016 OfoSoft Bilişim      

 

Sayfayı Tekrar YükleSayfayı Yenileyerek Yükle